02.02.2018 14:56

Житомирський ВК "Житичі" братиме участь у турнірі з волейболу в Луцьку

В Луцьку, 3 лютого 2018 року, відбудеться VІI турнір з волейболу пам’яті Сергія Семенюка. У змаганні візьме участь житомирський ВК "Житичі". 

Суперниками нашої команди стануть: «Олюртранс» (Луцьк), «Булава» (Львів), «Добротвір» (Добротвір).

Турнір відбудеться у приміщенні Луцької обласної ДЮСШ (вул. Шевченка, 3). Початок о 11:00.

Вхід – безкоштовний.

Організаторами турніру є син Сергія Семенюка – Андрій, його рідні та друзі, які вже сьомий рік таким чином вшановують пам’ять великого волейболіста.

Довідково:

Сергій Федорович Семенюк (06. 02. 1964 - 02.12. 2010) - український волейболіст, меценат. У студентські роки виступав за волейбольну команду Львівського інституту фізкультури та брав участь в чемпіонаті України серед команд І-ї ліги за команду «Автомобіліст». Пізніше виступав за волейбольну команду «Динамо» (Брест). Потім виступав за аматорську волейбольну команду «Підшипник». У 1992 році організував волейбольний клуб «Підшипник» та став його незмінним президентом і меценатом. Разом із командою як діючий спортсмен пройшов шлях від аматорської ліги до суперліги українського чемпіонату. У 1997 році на базі клубу створив спортивний інтернат, де мали змогу навчатися та вдосконалюватися перспективні молоді волейболісти.

Спортивний Житомир