18.09.2017 13:36

Житомиряни стали чемпіонами турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд

На вихідні, 16-17 вересня 2017 року в спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся Відкритий міський турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Житомиряни показали «хто в домі господар» і стали чемпіонами змагання у обох категоріях.

Серед чоловічих команд перше місце здобув ВК "Житичі" (м. Житомир). А на другій позиції розмістилась команда ЖНАЕУ. І лише третє місце вдалося здобути гостям – команді «Бориспіль».

Дівчата з команди «ЖНАЕУ» вибороли перемогу на турнірі серед жінок. Житомирський клуб «Полісянка» поступився команді ДЮСШ «Юність» з Білої Церкви і став третім.

Всього у змаганні взяло участь п'ять чоловічих та чотири жіночі команди. У майбутньому організатори планують розширювати турнір.