09.11.2017 17:10

Житомиряни стали другими за підсумками 1 туру дитячої волейбольної ліги України

У житомирському залі УТОГу 8-9 листопада відбувся 1 тур дитячої ліги чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Команда Житомирської ДЮСШ№1 під керівництвом Вадима Кравченка зіграла чотири матчі. Господарі приймали команди з Сум, Краматорська, Чернігова та Запоріжжя.

У перший день туру житомиряни показали справжню боротьбу. У обох іграх вони здобули абсолютну перемогу. Своїх супротивників з міста Суми вихованці ДЮСШ№1 обіграли з рахунком 3:0. Із таким же результатом завершився матч з командою Краматорська.

Наступного дня суперники у житомирян були сильніші. Можливо, через це їм не вдалося повторити успіх попередніх ігор. Господарі поступилися чернігівській і запорізькій команді з рахунком 2:1 у кожному матчі.

Капітан житомирської команди Богдан Буряченко вважає, що для перемоги їм не вистачило зібраності.

"Напевно, наша команда була трохи не зібрана, а суперники були трошки витриваліші, ніж ми. Найсильнішою, я вважаю, є команда Запоріжжя. Це дуже технічна команда".

"У середу ми обіграли команду Сум і Краматорська. З командою Чернігова ми легко виграли першу партію. У другій партії ми вели 18:10. А потім у них сильний гравець вийшов на подачу, і ми трохи не впоралися. Команда Запоріжжя також дуже сильна. Вони об'єдналися з командою Донецької ОШВСМ і тому є дуже потужними," - прокоментував 1 тур тренер житомирян Вадим Кравченко.

Він також зазначив, що Житомир протягом останніх 5 років приймає у себе команди дитячої ліги зі всієї України і рівень волейболу росте.

За підсумками 1 туру житомиряни посідають другу сходинку. На першому місці - Запоріжжя, на третьому - Суми і четвертими стала команда з Краматорська.

Наступний тур дитячої волейбольної ліги відбудеться у грудні 2017 року. Вихованці ДЮСШ№1 зіграють на виїзді у Запоріжжі.