13.11.2017 11:04

Житомиряни втретє виграли Кубок Іванова в Коростені

В Коростені 10-11 листопада відбувся Відкритий турнір з волейболу на Кубок олімпійського чемпіона Іванова Володимира Тимофійовича. Змагання триває уже третій рік поспіль. Традиційно у церемонії відкриття брав участь сам Іванов. 

За Кубок змагалися по чотири команди серед юнаків та дівчат. Зокрема, хлопці з Житомира, Коростеня, Лугин та Коростенського району. Дівочі команди представляли Коростень, Новоград-Волинський, Лугини та Коростенський район.

Протягом двох днів волейболісти боролися за першість. Однак Кубок втретє виграла команда із Житомира - вихованці ДЮСШ№1, тренер Вадим Кравченко. Серед дівчат перемогу здобули коростенці.

Загалом результати турніру виглядають наступним чином:

Юнаки

1 місце - Житомир

2 місце - Коростень

3 місце - Лугини

4 місце - "Ушомир" (Коростенський район)

Дівчата 

1 місце - Коростень

2 місце - Новоград-Волинський 

3 місце - Лугини

4 місце - "Ушомир" (Коростенський район)

Довідка:
Іванов Володимир Тимофійович народився 10 вересня 1940 р. в м. Гомель (Білорусія). Волейболіст. Нападаючий. Гравець збірної СРСР (1966 – 1970 рр.).
Виступав за команду «Локомотив» (Київ). Бронзовий призер чемпіонату світу в Чехословаччині (1966 р.). Переможець Спартакіади народів СРСР (1967 р.) і чемпіон Європи в Туреччині (1967 р.). Золоту олімпійську медаль виграв у складі збірної СРСР на Олімпіаді в Мехіко (1968 р.). Після закінчення спортивної кар'єри працював тренером. У 1981 р. привів жіночу волейбольну команду «Сокіл» до бронзових нагород чемпіонату СРСР. Нині олімпійський чемпіон приділяє увагу розвитку дитячого і ветеранського спорту.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир