22.10.2018 10:15

Житомирянки обіграли дві команди Суперліги у Кубку України з волейболу

У Житомирі 19-21 жовтня місцевий волейбольний клуб "Полісся" приймав команди Суперліги у рамках І етапу Кубку України. Нашим дівчатам вдалося перемогти двох сильних суперників та вибороти собі місце у наступному раунді змагання.

Єдиною командою, якій житомирянки поступилися у напруженій боротьбі, стала тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - бронзовому призеру жіночої Суперліги та фіналісту Суперкубку та Кубку України. Дві партії ВК "Полісся" вів на свою користь, однак поступився на декілька очок у третій і четвертій. У вирішальній п'ятій партії гості обіграли житомирську команду.

З не менш сильним суперником - ВК "Новатор" наші дівчата впоралися за три партії. Щоправда ця боротьба також не була легкою, але ВК "Полісся" вдалося виграти.

Найбільш напруженим і непередбачуваним був поєдинок із «Білозгар-Медуніверситет». До останнього не було зрозуміло, хто завершить гру переможцем, а хто - переможеним. У вирішальній партії ВК "Полісся" не допустив помилок першого ігрового дня і показав вінничанкам, хто в домі господар.

19 жовтня, п'ятниця

«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - ВК «Полісся» - 3:2 (22/25 22/25 25/20 28/26 15/12)

20 жовтня, субота

ВК «Полісся» - «Новатор» - 3:0 (25/16; 25/23; 30/28)

21 жовтня, неділя

«Білозгар-Медуніверситет» - ВК «Полісся» - 2:3 - (18/25 23/25 25/23 25/13 11/15)

Після першого раунду змагань далі пробилися «Волинь-Університет-ОДЮСШ», «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ», «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ», ВК «Полісся», «Новатор», «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» та ХОВУФКС. Там на них уже очікує «Хімік».