1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

​Команда Коростеня посіла друге місце на турнірі з вільної боротьби в Обухівському районі

Спортсмени з Коростеня у загальнокомандному заліку зайняла друге місце на турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який нещодавно відбувся у селі Підгірці Обухівського району.

2019.08.12 10:00Вільна боротьба

Житомирянка Аліна Слободенюк виграла відкритий Кубок України з дзюдо

Збірна Житомирської області у складі п’яти вихованців ОДЮСШ “Динамовець” та Коростишівської ДЮСШ взялиу часть у відкритому Кубку України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який 30-31 липня відбувся м. Луцьку.

2019.08.07 16:01Дзюдо

Житомирянин Владислав Кришевич став віце-чемпіоном світу з ММА

Житомирянин Владислав Кришевич виграв срібло на чемпіонаті світу з ММА серед юнаків, який 3-4 серпня відбувся в Італії. Владислав бився у ваговій категорії 52 кг. Його тренер - Андрій Іщук.

2019.08.05 12:22ММА

Бердичівські каратисти успішно виступили на турнірі в Козятині

У Козятині на Вінниччині відбувся Всеукраїнський турнір з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат «Перший крок».

2019.07.25 13:50Карате

Борці з Житомирщини завоювали два золото та бронзу на чемпіонаті України з вільної боротьби

Команда Житомирщини взяла участь у чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років, який з 10 по 12 липня 2019 року вперше відбувся в Івано-Франківську. Нашу область представляли спортсмени з Коростеня, Малина та Новоград-Волинського. Вони боролися не лише за медалі, а я путівки на Чемпіонат Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020.

2019.07.15 11:37Єдиноборства

Бердичівський боксер Олег Чулячеєв виграв міжнародний турнір з боксу в Одесі

Минулими вихідними, 09-13 липня 2019 року, в Одесі відбувся 23-й міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу "А" пам'яті МСМК СРСР Семена Трестіна. В змаганнях взяли участь понад сто учасників з 14 країн.

2019.07.15 11:22Єдиноборства

Житомирянка Вероніка Чорноока виграла срібло на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

У Празі (Чехії) з 27 по 29 червня відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді.

2019.07.05 13:12Єдиноборства

Чемпіонка Європи IMMAF-WMMAA Анастасія Світківська: Шалена гордість була тоді, коли я стала на п'єдестал і заграв Гімн України

21-річна Житомирська спортсменка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Ми вирішили поспілкувалися зі спортсменкою та дізнатися про змагання, емоції та чому саме такий вид спорту обрала тендітна дівчина.

2019.07.02 11:52ММА

Троє спортсменок з Житомирщини завоювали медалі на Чемпіонаті Європи U15 зі спортивної боротьби

Вихованки Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, житомирянка Ірина Бондар (58 кг) та малинчанка Єлізавета Кулаківська (33 кг) виграли срібло на Чемпіонаті Європи U15 зі спортивної боротьби, який 29 червня завершився у Кракові. Дівчата змагалися з вільної боротьби.

2019.07.02 10:57Єдиноборства

Житомирські спортсмени виграли домашній турнір з кікбоксингу WAKO «Козацька нація»

На День молоді, 30 червня, у центрі Житомира відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «Козацька нація», присвячений феномену українського козацтва. На рингу зустрілися команди Житомира та збірна із п’яти областей центрально-західного регіону.

2019.07.01 10:42Кікбоксинг

Поліцейська з Житмоира виграла Кубок світу з кунгфу

Житомирська спортсменка, поліцейська Управління кадрового забезпечення ГУНП Житомирщини Вероніка Кратюк стала володаркою Кубку світу з кунгфу (Ушу Саньда серед дорослих), який нещодавно відбувся у Єревані. Це вже не перша перемога Вероніки на міжнародній арені - минулого року вона стала чемпіонкою Європи з цього виду спорту.

2019.06.26 15:54Єдиноборства

У Житомирі на День молоді відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «КОЗАЦЬКА НАЦІЯ»

У неділю, 30 червня 2019 року, у центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, на День молоді, відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «КОЗАЦЬКА НАЦІЯ», присвячений феномену українського козацтва, яке стало фундаментом формування української нації.

2019.06.25 13:51Кікбоксинг

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії 52,2 кг.

2019.06.24 12:44ММА

Житомирянин Володимир Демчук сьомий рік поспіль виграв Кубок світу з кікбоксингу WAKO "BESTFIGHTER-2019"

13-16 червня 2019 року в місті Ріміні в Італії відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO "BESTFIGHTER-2019" серед дорослих. У змаганнях взяли участь 2760 файтерів з 42 країн світу.

2019.06.17 10:10Кікбоксинг

Житомиряни поборються за Кубок світу з кікбоксингу WAKO "BESTFIGHTER-2019". ВІДЕО

Житомирські кікбоксери Володимир Демчук, Артем Мельник та Єгор Фролов у складі національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, беруть участь у Кубку світу з кікбоксингу WAKO "BESTFIGHTER-2019" серед дорослих, який відбувається у місті Ріміні в Італії.

2019.06.15 15:58Кікбоксинг

Житомирянка Вероніка Кратюк виграла кубок Світу з кунгфу

У Єревані (Вірменія) відбувся кубок Світу з кунгфу (розділ саньда). У складі збірної команди України честь держави захищала житомирянка Вероніка Кратюк, яка додала до скарбнички збірної золоту нагороду та чемпіонський пояс у ваговій категорії до 65 кг.

2019.06.14 15:42Єдиноборства

Житомирський кікбоксер Павло Саврадон у складі збірної Північного ОТО виграв чемпіонат Нацгвардії з функціонального багатоборства

Впродовж трьох днів, 09-11 червня 2019 року, гвардійці з усіх регіонів України, змагалися на чемпіонаті Національної Гвардії України з функціонального багатоборства, демонструючи витривалість, силу та свої навички володіння зі зброєю.

2019.06.11 15:04Кікбоксинг

Житомирські боксери перемогли луцьких у матчевій зустрічі

У суботу, 8 червня, на головній пішохідній вулиці Житомира – Михайлівській, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та міського культурно-спортивного центру, відбулася матчева зустріч з боксу між командами Житомира та Луцька.

2019.06.09 10:22Бокс

Житомирські самбісти завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат

Збірна Житомирщини взяла участь у чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат до 14 років, який на початку місяця відбувся в с.Кароліно-Бугаз(Одеська обл.) Змагання зібрали 600-спортсменів з 19-областей.

2019.06.07 12:34Самбо

В центрі Житомира наші боксери спробують побити луцьких

У суботу, 8 червня, в центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, відбудеться вже третя матчева зустріч з боксу. В ринзі з'совуватимуть хто сильніший команди Житмоира та Луцьку. Змагання будуть приурочені до 5 річниці СК "Ринг".

2019.06.07 12:01Бокс