08.12.2017 14:58

Двоє житомирян візьмуть участь в Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств в Німеччині

Двоє житомирських бійців в складі наіональної збірної України візьмуть участь в Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА 2017, який 08-10 грудня відбудеться в Дрездені (Німеччина). Це чемпіонка України Дар'я Самчик та володар кубку України Анатолій Оськін. 

Дар'я Самчик. Уже завтра спортсменка з Житомира - чемпіонка України представить нашу країну на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств в Дрездені у ваговій категорії 52 кг. І це далеко не перше змагання такого рівня для Дар'ї, в жовтні цього року дівчина представляла Україну на Чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА в Казахстані.

Анатолій Оськін, 27 років, Житомир, вагова категорія 61,2 кг. Володар Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА вперше представлятиме нашу країну на міжнародному рівні. Проте, у спортсмена є всі шанси завоювати призове місце і повернутися додому в званні чемпіона - Анатолій рішуче налаштований на перемогу! Адже за нього вболіваєть не тільки українські любителі спорту, а й сама віддана армія його фанатів - вихованці житомирського танцювального клубу "West dance school", де у вільний від занять спортом час Анатолій викладає брейк-данс!

Спортивний Житомир