Єдиноборства

Дата: 22.05.2015 10:45
У неділю, 24 травня, в спортивному залі ДЮСШ№2 відбудеться відкритий Чемпіонат міста Житомира з панкратіону
Дата: 19.05.2015 03:54
16-17 травня 2015 року в ФОК «Динамо» м
Дата: 18.05.2015 01:26
Відкритий турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «ДИВОСВІТ ТРИПІЛЛЯ» відбувся в житомирській ДЮСШ Авангард 16-17 травня
Дата: 18.05.2015 10:01
Спортсмени спортивного клубу "Сокіл-Житомир" посіли третє загальнокомандне місце на чемпіонату України з фрі-файту, який завершився в Ірпіні
Дата: 18.05.2015 08:49
Серед трьохсот учасників ХХІ Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України С
Дата: 18.05.2015 08:41
15 років тому думка створити у Бердичеві осередок рукопашників осяяла Віктора Азізова
Дата: 18.05.2015 08:38
Перше командне місце підкорилося борцям Новоград-Волинської школи вільної боротьби на чемпіонаті області серед кадетів (1998-2000 років народження), що проходив у Коростені
Дата: 13.05.2015 09:46
Майже сто вихованців Житомирської обласної Федерації Айкідо найближчої суботи братимуть участь у Чемпіонаті України з цього виду спорту
Дата: 12.05.2015 03:08
Артем Яременко з Житомирщини став бронзовим призером кубку України з бойового самбо серед чоловіків, який 9 травня 2015 відбувся в Києві
Дата: 12.05.2015 10:16
16-17 травня 2015 року у будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (Старий Бульвар, вулиця Фещенка-Чопівського 10) за ініціативи Житомирської міської федерації кікбоксингу відбудеться турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «ДИВОСВІТ ТРИПІЛЛЯ», присвячений Трипільській культурі-як джерелу формування української нації
Дата: 12.05.2015 09:34
Протягом двох тижнів Бердичів слугував базою, на якій до виступу на чемпіонаті Європи з боксу готувалася юніорська збірна України
Дата: 08.05.2015 09:48
25-26 квітня у Чехії відбувся міжнародний турнір з карате
Дата: 07.05.2015 02:54
Житомирянка Олена Лещенко стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи по Тхеквондо ІТФ, який 3 травня завершився в місті Андрія (Італия)
Дата: 06.05.2015 02:36
Десять медалей привезли вихованці підліткового клубу «Вікторія» МКСЦ Житомирської міської ради з чемпіонату України з кунгфу (за програмою Саньда) та всеукраїнського турніру з кунгфу, які відбулися в квітні у Києві
Дата: 06.05.2015 10:40
2-23 травня у місті Бориспіль відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА
Дата: 05.05.2015 12:41
Бердичівлянин Олег Чулячеєв виграв чемпіонат України з боксу серед молоді, який днями завершився у Хмельницькому
Дата: 05.05.2015 09:45
Чемпіонат Житомирської області з фрі-файту та ІІІ тур регулярного Чемпіонату України з Фрі-Файту розділу ММФ (дивізіон еліта) відбулися 2 травня в Житомирі
Дата: 02.05.2015 07:01
Біля півсотні юних спортсменів віком від 9 до 13 років взяли участь в обласному турнірі з дзюдо, який відбувся 02 травня в Житомирі, в ФОК Динамо
Дата: 02.05.2015 03:09
Бердичівлянин Олег Чулячеєв став єдиним представником Житомирської команди, хто зміг пробитися до півфінального раунду чемпіонату України з боксу, який зараз триває в Хмельницькому
Дата: 02.05.2015 02:08
Більше 80 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомира з боксу, який 01 тарвня стартував в спортклубі Вікторія