Єдиноборства

Дата: 30.09.2014 04:46
Позашкільний навчальний заклад обласна дитячо-юнацька спортивна школа “Динамовець” вул
Дата: 29.09.2014 03:14
Бердичівлянин Володимир Матвійчук у ваговій категорії 64 кг став срібним призером чемпіонату України з боксу. У фінальному протистоянні Матвійчук з рахуком 1:2 програв киянину, срібному медалісту олімпійських ігор 2012 року у Лондоні Денису Беринчику.
Дата: 26.09.2014 10:59
Научиться боксу вы можете независимо от пола, возраста, веса и уровня первоначальной подготовки
Дата: 26.09.2014 10:41
Дитячо-юнацька спортивна школа Житомирської обласної ради, вул
Дата: 26.09.2014 08:59
20 вересня 2014 року  на базі спортивного клубу “Атаман”, в м
Дата: 22.09.2014 11:53
Десятирічний Олексій Плісак (вагова категорія 30 кг), провівши три поєдинки, став переможцем всеукраїнського турніру з боксу, що проходив на Вінниччині, у місті Іллінці
Дата: 17.09.2014 03:23
ОШВСМ – Обласна школа вищої спортивної майстерностівул
Дата: 17.09.2014 08:06
У Житомирі 15 вересня відбувся спортивно-патріотичний вечір, присвячений відзначенню 20-ї річниці з дня створення федерації рукопашного бою Житомирської області
Дата: 17.09.2014 12:00
Бердичівлянин Олег Чулячєєв (тренер Олег Сікорський) виграв міжнародний турнір з боксу серед юніорів "Кубок карпат", який 9-13 вересня відбувся у Моршині, що на Львівщині
Дата: 16.09.2014 11:27
Відділення за видами спортуЛегка атлетикаБаскетбол (Кузик Ю
Дата: 16.09.2014 01:49
Одразу п'ятеро представників Житомирщини здобули медалі на відкритому особисто-командний чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Юний динамівець» з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1998-2000 та 2001-2003 років народження, який відубвся з 03
Дата: 16.09.2014 01:48
Спортивно-патріотичний вечір, приурочоений до 20-річчя з дня утворення федерації рукопашного бою, відбудеться в Житомирі 15 вересня в приміщенні музично-драматичного театру ім
Дата: 12.09.2014 11:56
КДЮСШ “Спартак”вул
Дата: 15.07.2014 12:00
Народного депутата Володимира Пехова обрали президентом Житомирської обласної федерації рукопашного боюДбаємо про майбутнє! Під таким гаслом проваджує свою діяльність Житомирська обласна федерація рукопашного бою
Дата: 10.09.2014 09:13
Малинчанин, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні-2012, Валерій Андрійцев, приніс першу медаль збірній України на чемпіонаті світу з боротьби, що проходить в столиці Узбекистану Ташкенті. У ваговій категорії 97 кілограм (вільна боротьба) наш спортсмен завоював бронзу.
Дата: 05.09.2014 12:07
Срібний призер олімпійських ігор в Лондоні, малинчанин Валерій Андрійцев у складі збірної України вирушила до Ташкенту (Узбекистан) на чемпіонат світу з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, який стартує 8 вересня
Дата: 01.09.2014 03:45
Переможцем міжнародного турніру з боксу під назвою «Золоті рукавички», що проходив у Польщі, став вихованець новоград-волинського клубу «Євробокс» Владислав Мєшков
Дата: 01.09.2014 03:43
Четверте літо поспіль спортсмени відділення карате дитячо-юнацької спортивної школи і ФСТ «Спартак», яких об’єднує клуб карате «Січ», завершальні навчально-тренувальні збори проводять в українських Карпатах