Федерація кікбоксингу України назвала житомирянина Володимира Демчука на прізвисько «Дядя Вова» «Кращим кікбоксером України 2013 року». Його особистий тренер, заслужений тренер України Вячеслав Гопанчук став «Кращим тренером з кікбоксингу на терені України 2013 року».
Дата: 04.12.2013 00:00
30 листопада в Києві пройшов Чемпіонат України з Шотокан Карате-до версія SKIF.
Дата: 31.12.2013 12:00
У місті Малині Житомирської області відбувся другий турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи вихованця місцевої спортивної школи, срібного медаліста Олімпійських ігор в Лондоні Валерія Андрійцева.
Дата: 01.09.2013 12:00
До ІІ Всесвітні Ігри бойових мистецтв, які відбудуться у північній столиці Російської Федерації місті Санкт-Петербурзі 20-28 жовтня цього року, залишилось 20 діб
Дата: 28.12.2013 12:00
Нагрудний знак «Відзнака» за заслуги перед містом Житомир  отримав чемпіон світу з кікбоксингу 2013 року Володимир Демчук
Дата: 24.12.2013 12:00
В Житомирі, в приміщенні облдержтелерадіокомпанії, 20-21 грудня, відбувся другий традиційний турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті боксерів Олега Зубенка та Богдана Брусєнцова, а також 70-річчю від Дня визволення м
Дата: 03.12.2013 12:00
З 30 листопада по 1 грудня у Житомирі проходили змагання чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед молоді
Дата: 04.12.2013 12:00
Нещодавно в Києві пройшов Чемпіонат України з Шотокан Карате-до версія SKIF
Дата: 09.12.2013 12:00
Житомирський кікбоксер Володимир Демчук на прізвисько Дядя Вова виборов «золото» Чемпіонату світу з кікбоксингу під егідою WAKO (World Association of Kickboxing Organizations, який на початку грудня відбувся у місті Анталія (Туреччина) У фінальному поєдинку, 6 грудня, у ваговій категорії до 67 кг розділу кік-лайт Демчук переміг росянина Рустама Мірзоєва і  став Чемпіоном світу з кікбоксингу 2013 року
Дата: 11.12.2013 12:00
Чемпіонат України з боксу відбувся в Івано-Франківську
Дата: 23.12.2013 12:00
Олександр Стельмах має кілька серйозних звань в спортивних контактних поєдинках з Кунг-фу «Саньда»
Десять спортсменів з Радомишльської ДЮСШ «КОЛОС» взяли участь у Кубок України з кікбоксингу, який пройшов в м