Єдиноборства

Дата: 12.12.2014 09:50
В Житомирі 12 грудня стуртував всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті майстрів спорту Олега Зубенка та Богдана Брусєнцова та відзначенню 71-ї річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників
Дата: 10.12.2014 03:37
Житомирянка Катерина Хомяк стала чемпіонкою світу з боротьби самбо серед кадетів. Про свій шлях до перемоги та плани на майбутнє Катерина розповіла журналістам під час брифінгу, який відбувся 10 грудня
Дата: 10.12.2014 12:37
Вперше за багато років обласний НОК очолюватиме не губернатор
Дата: 09.12.2014 04:18
З 12-го по 14-е грудня в великій студії ЖОДТРК (2 поверх, вул
Дата: 09.12.2014 02:41
Житомирирська спортсменка, вихованка ДЮСШ№2 Катерина Хомяк виграла чемпіонат світу з самбо серед кадетів (вік 15-16 років), який 5-6 грудня відбувся на Кіпрі
Дата: 08.12.2014 12:01
Бердичівський боксер Денис Вітомський виграв чемпіонат України з боксу серед юніорів на призи Андрія Котельника, який 7 грудня завершився у Львові
Дата: 08.12.2014 10:34
Команда зі Звягельщини, здобувши чотири перших, три других і одне третє місце, випередила всіх суперників у командному заліку молодшої вікової групи на чемпіонаті області з греко-римської боротьби, що проходив 21 листопада у Житомирі
Дата: 04.12.2014 04:20
У Львові стартував чемпіонат України з боксу серед юніорів на призи Андрія Котельнікова. Цього року поборотися за першість країни та право потрапити до національної збірної команди до міста Лева приїхали понад 250-ти учасників з усієї країни. Серед учасників є й боксери з Житомирщини. Бої проходитимуть на двох рингах на базі зали ТВК "Південного".
Дата: 03.12.2014 09:43
Майже півсотні спортсменів обласного центру  взяли участь у Кубку України з Айкідо, який минулої суботи, 29 листопада, відбувся у Києві
Дата: 28.11.2014 12:00
У спортивних колах жартують, що у тренера настає приємний головний біль, коли за місця у команді перед відповідальними змаганнями підвищується конкуренція
Дата: 01.12.2014 09:02
Обласний турнір із греко-римської боротьби, присвячений кращим борцям Житомирщини, що відбувся в обласному центрі, приніс команді з Новоград-Волинщини одразу 19 (!) призових місць
Дата: 27.11.2014 03:37
Національна збірна України з боксу взяла участь у Міжнародному турнірі «Золотий пояс», який відбувся у столиці Румунії – Бухаресті
Дата: 26.11.2014 03:36
Понад півсотні вихованців обласної Федерації Айкідо представлятимуть Житомирщину цієї суботи у столиці на Чемпіонаті України з цього виду спорту
Дата: 26.11.2014 12:48
Чемпіонат Житомира з боксу, який відбувся 21 листопада в міському культурно-спортивному центрі Житомирської міськради - підлітковому клубі «Вікторія» зібрав 74 спортсмена
Дата: 24.11.2014 10:07
Житомисрський спортсмен Володимир Демчук на прізвище Дядя Вова став виграв чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, який 23 листопада 2014 року завершився у м
Дата: 24.11.2014 10:15
Хоча чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів вікових категорій 2000-2001, 2002-2004 років народження запланований аж на травень наступного року, вже зараз, шляхом участі у всеукраїнських турнірах, борці цих вікових груп набуваються досвіду
Дата: 24.11.2014 10:01
У першій декаді листопада у Вінниці відбувся чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ДЮСШ олімпійського резерву та клубів із тхеквондо (ВТФ)
Дата: 18.11.2014 12:59
В конце лета в недрах Министерства молодежи и спорта родился
Дата: 18.11.2014 11:58
Понад  260 спортсменів з 50 клубів міста взяли участь у чемпіонаті Житомира з айкідо серед юнаків та дівчат , які відбулися цієї суботи, 15 листопада, в спорткомплексі Житомирського агроекологічного коледжу
Дата: 17.11.2014 09:52
Звягельська борчиня Світлана Рижикова за час своєї спортивної кар’єри здобула десятки нагород, якими прославила рідний Новоград-Волинський. Нині вона — член збірної України з вільної боротьби, а відтак і рівень турнірів, у яких дівчина бере участь, незрівнянно вищий.
Дата: 17.11.2014 09:42
П’ятеро вихованців Новоград-Волинського клубу кіокушин-карате взяли участь у турнірі з цього виду спорту, що проходив в Ужгороді на початку листопада