Єдиноборства

Дата: 06.10.2014 11:10
Новоград-Волинський клуб карате до «Січ» провів клубні змагання, що традиційно відкривають новий сезон
Дата: 05.10.2014 10:13
На «Арене Львов» состоялся большой вечер бокса, организованный компанией K2 Promotions
Дата: 02.10.2014 05:26
З 25 по 29 вересня  2014 року у м
Дата: 25.10.2013 12:00
Житомирянин Володимир Демчук здобув бронзову нагороду на Всесвітніх іграх з єдиноборств у Росії
Дата: 01.10.2013 10:14
Осередки в Житомирській області:- Бердичівська міська федерація кікбоксингу - керівник - Коденський Олег- Новоград-Волиньска міська федерація кікбоксингу - Носадюк Андрій- Житомирська міська федерація кікбоксингу - Гопанчук В
Дата: 01.01.2014 12:00
Портал Спортивний Житомир SportZt
Дата: 01.10.2014 03:54
После потасовки возле житомирского управление градостроительства, архитектуры и дизайна городской среды, читатели сообщили, что один из защитников застройщика «АТБ» похож на известного спортсмена
Дата: 10.06.2014 12:00
Дитячо-юнацька спортивна школа „Локомотив” була створена Житомирською обласною організацією Фізкультурно-спортивного товариства „Україна” у вересні 2002 року
Дата: 30.09.2014 04:46
Позашкільний навчальний заклад обласна дитячо-юнацька спортивна школа “Динамовець” вул
Дата: 29.09.2014 03:14
Бердичівлянин Володимир Матвійчук у ваговій категорії 64 кг став срібним призером чемпіонату України з боксу. У фінальному протистоянні Матвійчук з рахуком 1:2 програв киянину, срібному медалісту олімпійських ігор 2012 року у Лондоні Денису Беринчику.
Дата: 26.09.2014 10:59
Научиться боксу вы можете независимо от пола, возраста, веса и уровня первоначальной подготовки
Дата: 26.09.2014 10:41
Дитячо-юнацька спортивна школа Житомирської обласної ради, вул
Дата: 26.09.2014 08:59
20 вересня 2014 року  на базі спортивного клубу “Атаман”, в м
Дата: 22.09.2014 11:53
Десятирічний Олексій Плісак (вагова категорія 30 кг), провівши три поєдинки, став переможцем всеукраїнського турніру з боксу, що проходив на Вінниччині, у місті Іллінці
Дата: 17.09.2014 03:23
ОШВСМ – Обласна школа вищої спортивної майстерностівул
Дата: 17.09.2014 08:06
У Житомирі 15 вересня відбувся спортивно-патріотичний вечір, присвячений відзначенню 20-ї річниці з дня створення федерації рукопашного бою Житомирської області
Дата: 17.09.2014 12:00
Бердичівлянин Олег Чулячєєв (тренер Олег Сікорський) виграв міжнародний турнір з боксу серед юніорів "Кубок карпат", який 9-13 вересня відбувся у Моршині, що на Львівщині
Дата: 16.09.2014 11:27