01.06.2018 13:45

Понад 400 спортсменів взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА у Житомирі. Результати

Спортсмени з 22 областей України взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА (III ранг), які відбувалися у Житомирі 26 травня.

Понад 400 спортсменів змагались за право представляти Україну на міжнародних майданчиках.

З результатами Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді можна ознайомитись тут.

Юніори (16-17 років):

до 48 кг
1. Горячий Олександр (Житомирська обл.)
2. Логощук Ілля (Рівненська обл.)
3. Афанасьєв Максим (Одеська обл.)

до 52 кг
1. Тутоміров Дмирто (Дніпропетровська обл.)
2. Макаров Дмитро (м. Київ)
3. Рущак Мийхало (Закарпатська обл.)
3. Баблюк Рустік (Хмельницька обл.)

до 57 кг
1. Русецький Олег (Чернівецька обл.)
2. Карпенко Ігор (м. Київ)
3. Самедов Алі (Миколаївська обл.)
3. Луговий Юрій    (Івано-Франківська обл.)

до 61,2 кг
1. Лівандовський Ярослав (Миколаївська обл.)
2. Немчинов Денис (Запорізька обл.)
3. Конолош Іван    (Закарпатська обл.)
3. Булай Олексій (Херсонська обл.)

до 65,8 кг
1. Афанасенко Артем (Херсонська обл.)
2. Унгурян Микола (Чернівецька обл.)
3. Чопко Данило (Харківська обл.)
4. Умедов Хадис (Дніпропетровська обл.)

до 70,3 кг
1. Суходєєв Ілля (Чернівецька обл.)
2. Лягу Андрій (Чернівецька обл.)
3. Дунаєв Андрій (Житомирська обл.)
3. Сапіташ Олександр (Хмельницька обл.)

до 77,1 кг
1. Пєнкін Валентин (Дніпропетровська обл.)
2. Охмак Євгеній (Рівненська обл.)
3. Іванюхін Владислав (Херсонська обл.)
3. Бородій Олексій (Житомирська обл.)

до 84 кг
1. Хмара Богдан (Чернігівська обл.)
2. Лєщєнко Захар (Дніпропетровська обл.)
3. Любченко Сергій (Дніпропетровська обл.)
3. Логозинський Богдан (Донецька обл.)

до 93 кг
1. Кізюк Роман (Чернівецька обл.)
2. Циганов Владислав (Дніпропетровська обл.)
3. Бабін Єгор (Полтавская обл.)

Молодь (18-20 років) - жінки:

до 56 кг
1. Світківська Анастасія (Житомирська обл.)
2. Бердник Катерина (Житомирська обл.)

до 60 кг
1. Пиріг Олександра (Київська обл.)
2. Скуба Маріанна (Київська обл.)
3. Приступа Діана (Дніпропетровська обл.)
3. Хорунжина Лілія (Вінницька обл.)

Молодь (18-20 років) - чоловіки:

до 57 кг
1. Сиркін Роман    (Запорізька обл.)
2. Сироватка Микита (Дніпропетровська обл.)
3. Сущук Євгеній (Житомирська обл.)
3. Данилюк Назарій (Рівненська обл.)

до 61,2 кг
1. Никифорук Микола (Чернівецька обл.)
2. Коваленко Олександр (Київська обл.)
3. Очерет Євгеній (м. Київ)
3. Митро Юрій (Закарпатська обл.)

до 65,8 кг
1. Ластовецький Дмитро (Харківська обл.)
2. Вілієв Солтан (Волинська обл.)
3. Соловйов Євгеній (Київська обл.)
3. Савченко Владислав (Дніпропетровська обл.)

до 70,3 кг
1. Польовий Вадим (Хмельницька обл.)
2. Курелару Іван (Чернівецька обл.)
3. Карєєв Олег (Миколаївська обл.)
3. Міщук Ярослав (Київська обл.)

до 77,1 кг
1. Прачук Дмитро (Житомирська обл.)
2. Шелофаст Даниїл (Волинська обл.)
3. Бугаєнко Валерій (Київська обл.)
3. Сайфудинов Михайло (Дніпропетровська обл.)

до 84 кг
1. Сафронюк Віктор (Чернівецька обл.)
2. Нагорний Олег (Вінницька обл.)
3. Козлов Данил    (Чернігівська обл.)
3. Лут Дмитро (Дніпропетровська обл.)

понад 93 кг
1. Сисо Володимир (Дніпропетровська обл.)
2. Кармазiн Кирил (Полтавська обл.)
3. Драганчук Владислав (Рівненська обл.)
3. Гашенко Артем (Житомирська обл.)

Командні місця розподілилися наступним чином:

1. Дніпропетровська обл.
2. Чернівецька обл.
3. Житомирська обл.

За матеріалами федерації ММА

Спортивний Житомир