12.09.2017 15:39

Житомирська студентка посіла І місце на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

Студентка Житомирського національного агроекологічного університету Аліна Богачук здобула золото на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юніорів Кубок «Юна Україна».

Змагання відбулися 6-8 вересня у Білгород-Дністровську, що на Одещині. І були відбірковими на Чемпіонат світу, що відбудеться в жовтні у Сербії.

Чи буде житомирянка брати в ньому участь остаточно з’ясується після тренувальних зборів безпосередньо перед чемпіонатом.

Окрім цього, Аліна Богачук посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед дорослих пам’яті заслуженого тренера України Романа Школьнікова. Який також відбувся у Білгород-Дністровську 8-10 вересня.