24.06.2019 11:39

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії 52,2 кг.

Вже в першому ж поєдинку європейської першості Анастасія на першій хвилині бою серією ударів отримала дострокову перемогу над Марією Спенсер (Великобританія). А в другому поєдинку, за одноголосним рішенням суддів, перемогла Клару Дазман (Німеччина). Не було рівних Анастасії і у вирішальному поєдинку.

Загалом збірна України посіла третє командне місце, поступившися Росмії та королівству Бахрейн.

Спортсмени національної збірної команди Украіни, які зайняли призові місця на відкритому Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств серед молоді та дорослих у 2019 році (Італія):