18.01.2014 10:47

Житомиряне могут выиграть 15 тисяч гривен за разработку логотипа Евробаскет-2015

Местный организационный комитет Евробаскет-2015 объявляет открытый конкурс на разработку официального талисмана чемпионата Европы по баскетболу 2015 года.
 
"Талисман - неотъемлемая составляющая любой крупного спортивного события. Он должен передавать не только дух турнира и страны-хозяйки, но и вдохновлять, нести радостные эмоции. Именно поэтому мы стремимся привлечь широкий круг специалистов к его созданию", - цитирует пресс-служба МОК Евробаскета-2015 директора турнира Маркияна Лубкивского.
 
По его словам, талисман будет активно задействован в событиях чемпионата, предтурнирных мероприятиях и социальных проектах. Поэтому он должен положительно восприниматься детьми и взрослыми, а также олицетворять ценности чемпионата: страсть, командный дух и уважение.
 
Работы принимаются от креативных агентств и независимых авторов до 14 февраля 2014 года. Предложение должно включать эскиз талисмана, его описание (история создания) и имя. За разработку талисмана чемпионата установлено денежное вознаграждение - 15 тысяч гривен. Официальная презентация талисмана состоится весной 2014 года.

С подробными условиями конкурса можно ознакомиться на странице Евробаскет-2015 в Facebook или отправив запрос по адресу mascot@eurobasket2015.org.

Конкурс на розробку офіційного талісмана EuroBasket2015

Бриф

Завдання: розробити офіційний талісман EuroBasket 2015, котрий стане справжнім символом турніру. Він буде активно задіяний у подіях чемпіонату, передтурнірних заходах і має позитивно сприйматися дітьми та дорослими.
 

Опис

    Талісман  має уособлювати країну-господарку, передавати її автентичність, особливість, гордість. Національні елементи, кольори національного прапора мають бути присутні.
    При розробці талісмана необхідно врахувати такі характеристики:

ü  Мобільність: можливість рухатись, бігти, стрибати, закидати м’яча.

ü  Інтерактивність: можливість обнімати дітей, потискати руки, тримати речі в руках.

ü  Головні характеристики талісмана: веселий, привітний, товариський, розумний, активний, швидкий.

ü  Талісман має передавати: пристрасть, захоплення, силу, повагу, командний дух, випробування.

    Талісман в першу чергу створюється для дітей та підлітків, але так само має позитивно сприйматись дорослими.
    Талісман буде використовуватись в анімації, тому вираз його обличчя, пози мають бути надалі легко доповнені.
    Талісман буде використовуватися при виробництві сувенірної продукції (м’які іграшки, магніти, та інше).
    Ключові елементи талісмана:

ü  Зріст – високий.

ü  Вік - молодий, енергійний.

ü  Голова – форма голови, колір волосся.

ü  Очі – вираз, експресія.

ü  Одяг – національні кольори України мають бути присутні.


Ім’я талісмана

Пропозиція має включати  ім’я талісмана - просте, що легко запам’ятовується, легко вимовляється, максимально релевантним до баскетболу по можливості. Бажано, щоб ім’я добре сприймалось носіями інших мов, проте головною є українська та англійська мови.

Історія

Пропозиція має включати  історію виникнення талісмана: чому він саме такий (як народилась ідея образу,  основні характеристики, ) чим він займається, що він любить.
 
Юридичні вимоги

Участь у Конкурсі є безкоштовною та добровільною. Кожний учасник підтверджує та погоджується, що:

I)  Пропозиції, подані на Конкурс, створені особисто кожним учасником;

II)  Всі та будь-які права з будь-якою метою у всьому світі, що стосуються ЄвроБаскет 2015, а також будь-які права щодо використання/експлуатації по відношенню до ЄвроБаскет 2015 (в тому числі на будь-яких носіях в аудіо, візуальній, аудіовізуальній та/або електронній формі) належать виключно FIBA Europe;

III) Учаснику не надаються жодні права, щодо ЄвроБаскет 2015;

IV) Учасник зобов’язується не надавати/передавати будь-якій третій особі жодні права щодо його Пропозиції, поданої на Конкурс;

V) ТОВ "МОК "ЄвроБаскет 2015" не відшкодовує жодні витрати, що стосуються створення Пропозиції та подання її на Конкурс згідно з даними Правилами.

    Своїми Пропозиціями учасники зобов’язуються не порушувати жодні права будь-яких третіх осіб, в тому числі всі та будь-які права інтелектуальної власності та/або авторські права.
    Кожний учасник погоджується не ліцензувати, не опубліковувати та не надавати свої Пропозиції, подані на Конкурс, будь-яким третім особам у будь-якій формі.
    Кожний учасник погоджується, без додаткових витрат з боку ТОВ "МОК "ЄвроБаскет 2015", передати право власності та всі інші права щодо Пропозиції, поданої на Конкурс, виключно, без будь-яких обмежень за територією або у часі, у всіх формах використання, таких як: копіювання; друкування; розповсюдження; публікування; модифікацію; зміну; продаж; запис; передачу; зберігання у будь-якій формі; використання у публічних презентаціях та/або на виставках; демонстрація; та ліцензування, - все вищезазначене у будь-який спосіб, в будь-якій формі та форматі.
    Кожний учасник погоджується укласти подальші договори, оформити документи, гарантії та акти, як це може бути необхідними для забезпечення повної правової та практичної дії умовам Пункту 5 вище, в тому числі, у випадку використання Пропозиції у будь-якій іншій формі, не зазначеній вище. 
    ТОВ "МОК "ЄвроБаскет 2015" отримує виключне право на використання Пропозиції будь-якого учасника, а учасник погоджується не претендувати/заявляти інакше.
    Кожний учасник погоджується звільнити ТОВ "МОК "ЄвроБаскет 2015" від всіх та будь-яких претензій, зобов’язань, збитків, витрат, що виникають в зв’язку з будь-яким порушенням Правил Конкурсу таким учасником.

Термінологія

Пропозиція - візуальне зображення, ім’я та історія талісмана.
 
Заявки
 
Пропозиції необхідно надіслати електронною поштою: mascot@eurobasket2015.org до 18:00 14.02.14, вказавши контакту інформацію відправника.

Деталі конкурсу - за телефоном +38091 3571034 або електронною поштою: mascot@eurobasket2015.org.