12.10.2017 17:04

Житомирянин Денис Бланк разом із збірною України готується до відбіркових матчів Юнацької Олімпіади

Житомирянин Денис Бланк, який зараз грає за команди ФК Полісся U19 та U17, в складі молодіжної збірної України з футзалу продовжує готуватися до відбіркових матчів Юнацької Олімпіади. 

Нещодавно, як відомо, підопічні Віталія Одєгова проводили короткотривалий збір в Івано-Франківську, а тепер «синьо-жовті» зібрались у Сумах, де свого часу юнацька збірна проводила свій найперший збір.

У порівнянні з минулим НТЗ склад нашої наймолодшої збірної дещо змінився. Тому, до Сум поїхали наступні виконавці: воротарі – Володимир Гнатковський, Микола Гуйван (обидва – «Ураган»), Євген Козлов («Локомотив-Хвиля»); польові гравці – Денис Бланк («Полісся»), Данило Белан («Продексім-2»), Едуард Нагорний («Локомотив-Хвиля»), Максим Галич (ДЮСШ Васильківка), Мар’ян Масевич, Владислав Завертаний, Петро Сенюк, Олег Негела (всі – «Ураган»).  

У рамках цього короткотривалого навчально-тренувального збору підопічні Віталія Одєгова зіграють два поєдинки: сьогодні – з «Технологією» (початок о 18.00) та завтра – з «Food Centre» (початок о 19.00). Обидва матчі відбудуться на паркеті легкоатлетичного манежу СумДУ.

Спортивний Житомир