22.03.2016 14:40

Чемпіонат Житомира з волейболу серед студентів збере найкращі команди міста. Положення про змагання

Традиційний чемпіонат Житомира з волейболу серед студентських чоловічих команд стартує на майданчиках місцевих ВУЗів вже найближчим часом. Традиційно змагання пройдуть в два кола. Перше старртує 30 березня і триватиме по 12 травня 2016 року. Друге коло буле проводитися у період з 30 жовтня 2016 року по грудень 2016 року. 

Календар зустрічей буде опубліковано на нашому сайті трохи пізніше.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення чемпіонату м. Житомира з волейболу
серед студентських чоловічих команд 

І. Мета і завдання
Змагання проводяться з метою:
- популяризації і подальшого розвитку волейболу серед молоді міста;
- пропаганди здорового способу життя;
- відбір кандидатів у збірні команди міста;
- підвищення майстерності гравців;
- зміцнення дружніх зв’язків між ВНЗ міста.

ІІ. Місце і строки проведення
Чемпіонат з волейболу серед студентських чоловічих команд проводиться у два кола (згідно календаря ігор) в спортивних залах Житомирського державного університету імені Івана Франка (вул. Пушкінська 51) та Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету (вул. Велика Бердичівська 2).
Перше коло чемпіонату буле проводитися у період з 30 березня 2016 року по 12 травня 2016 року. Друге коло буле проводитися у період з 30 жовтня 2016 року по грудень 2016 року.

ІІІ. Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво підготовкою та проведенням чемпіонату здійснюється управлінням у справах сім”ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію ( головний суддя – Саранча Микола Петрович, головний секретар – Чуб Юрій Миколайович). Головний суддя повинен прийняти всі необхідні заходи щодо виконання вимог Положення.

IV. Учасники і склад команди.
У чемпіонаті приймають участь студентські чоловічі команди вищих учбових закладів І-ІУ рівнів акредитації + команда ДЮСШ м. Житомира.
Учасники повинні мати дозвіл лікаря на участь в змаганнях і відповідну спортивну форму, визначену Правилами Міжнародної федерації волейболу.
Склад команди – 18 спортсменів + 1 тренер + 1 представник.
До змагань Чемпіонату міста Житомира допускаються команди, які своєчасно подали заявку на участь у змаганнях з підписом керівника структурного підрозділу з фізичної культури та спорту, засвідчена підписом лікаря та печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру або медичної установи.

V. Умови проведення змагань і підведення підсумків
Змагання проводяться відповідно до «Офіційних Правил волейболу», а також даного Положення.
Змагання проводяться за коловою системою згідно з календарем за правилами ФІВБ із 5 партій, місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:
В чемпіонаті міста Житомира з волейболу сезону 2016-2017 р.р. вводиться наступна система підрахунку очок:
- за перемогу з рахунком 3 : 0 та 3 : 1 - 3 очка, 3:2-2 очка;
- за поразку з рахунком 0 : 3 та 1 : 3 - 0 очок, 2:3-1 очко;
- за неявку на гру - мінус -1 очко.
При однаковій кількості очок у двох, або більше команд, переможець визначається за наступними показниками:
1. За кращим співвідношенням виграних та програних партій в усіх зустрічах.
2. Якщо співвідношення партій є однаковими, місця визначаються за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів в усіх зустрічах.
До складу студентських команд вищих учбових закладів І-ІУ рівнів акредитації мають право входити студенти денної та заочної форми навчання.

VI. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд
Відповідно до пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
- відповідальність за підготовку спортивних споруд та дотримання правил безпеки під час проведення змагань покладається на власників спортивних споруд та головних суддів змагань.

VІI. Нагородження
Команди, які займуть І, ІІ, ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами відповідних ступенів. Гравці-призери чемпіонату нагороджуються медалями та грамотами.

VIІI. Фінансові витрати
Витрати, пов’язані з харчуванням суддівської колегії, медичним забезпеченням, придбанням кубків, медалей, грамот - за рахунок управління у справах сім”ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
Спортивні зали Житомирського державного університету імені Івана Франка та Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету надаються безкоштовно.
Всі витрати на участь команд у турнірі за рахунок відряджуючих організацій.

IХ. Заявки
Заявки на участь в змаганнях подаються представниками команд у день змагань до суддівської колегії.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ТУРНІР

Контактні телефони:
- 098-526-08-85 Саранча Микола Петрович (головний суддя)
- 093-004-28-90 Чуб Юрій Миколайович (головний секретар)

Спортивний Житомир