23.10.2017 10:24

Харківські волейболістки вже переїхали до Житомира і готуються до нового сезону

Раніше ми повідомляли про можливий переїзд до Житомира жіночої волейбольної команди Вищої ліги з Харкова. Як стало відомо "Спортивному Житомиру", харківські волейболістки вже у Житомирі і разом із своїм тренером - Анатолієм Казьмірчуком - готуються до нового змагального сезону. Очікується, що команда під назвою ВК "Полісянка" стартуватиме в чемпіонаті України в середині листопада, а її представлення для ЗМІ відбудеться вже найближчим часом.

За попередньою інформацією, до Житомира переїхали частина волейболісток харківського національного педагогічного університету, які раніше грали за вищолігову "Харків'янку". Втім харківська команда залишилася і зберегла прописку у Вищій волейбольній лізі України. Тому новостворена "Полісянка" (Житомир) почне грати у Першій лізі чемпіонату України і буде боротися за підвищення в класі. 

Харківські волейболістки зараз живуть у готелі "Спортивному" та тренуються в спортивній залі ЖДУ. Минулого тижня з ними зустрічалися голова житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь. Очікується, що 01 січня усі дівчата команди (попередня назва - "Полісянка"), які вже мають спортивний розряд, будуть зараховані до Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності. 

Спортивний Житомир