22.02.2016 14:38

Офіційно. В Житомирі відбудеться чемпіонат міста з волейболу серед школярів. Положення про змагання

Чемпіонат міста Житомира з волейболу серед юнаків збірних команд ЗОШ відбудеться з 09 березня по 15 березня 2016 року в спортивному залі ЗОШ №30. 

Результати жеребкування, розклад і результати ігор будуть опубліковані на нашому сайті після 09 березня. Слідкуйте за оновленнями.

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення чемпіонату міста Житомира
з волейболу
серед юнаків збірних команд ЗОШ

І. Мета і завдання

Змагання проводяться з метою популяризації і розвитку волейболу серед молоді міста; пропаганди здорового способу життя; виявлення талановитих дітей для участі у обласних та всеукраїнських змаганнях з волейболу у складах збірних команд м. Житомира.

ІІ. Місце і строки проведення

Турнір проводиться у місті Житомир з 09 березня по 15 березня 2016 року в спортивному залі ЗОШ № 30 (пров. Шкільний, 4).

Жеребкування учасників змагань о 14.30 год. Початок змагань о 15.00 годині 09 березня 2016 року в спортивному залі ЗОШ № 30 (пров. Шкільний, 4).

IІІ. Керівництво проведення змагань

Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснюється  управлінням у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради спільно з головною суддівською колегією.

Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію (головний суддя – Кравченко В.С.)

ІV. Учасники проведення змагань

У змаганнях приймають участь збірні команди ЗОШ міста Житомира (1998 р.н. і молодші).

V. Умови проведення змагань і підведення підсумків

Змагання проводяться відповідно до «Офіційних Правил волейболу», а також даного Положення.   Змагання проводяться за коловою системою згідно з календарем за правилами  ФВУ із 3 партій, місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:

За виграш – 3 очки;  За поразку – 1 очко;   За неявку – 0 очок

VІ. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд

Відповідно до пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

- відповідальність за підготовку спортивних споруд та дотримання правил безпеки під час проведення змагань покладається на власників спортивних споруд та головних суддів змагань;

- не менше ніж за 4 години до початку змагань складається акт про готовність спортивних споруд, який засвідчують власник спортивної споруди або головний суддя.

Акт є обов’язковим документом, що додається до звіту головної суддівської колегії.

VІІ. Нагородження

Команди, які займуть І, ІІ, ІІІ місця, нагороджуються Кубками та грамотами відповідних ступенів. Гравці команд-призерів чемпіонату нагороджуються медалями відповідних ступенів.

VIІI. Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з харчуванням суддівської колегії, медичним забезпеченням, придбанням кубків, грамот, медалей - за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту   Житомирської міської ради.

Спортивний зал ЗОШ № 30 надається безкоштовно.

IХ. Заявки

Заявки на участь в змаганнях подаються представниками команд у день змагань до суддівської колегії.

Заявка команди на участь в змаганнях повинна бути завірена лікарем.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ЧЕМПІОНАТ.

Спортивний Житомир

Теги:usmszt положення

Подібні новини