03.10.2017 21:37

У Житомирі презентували професійний волейбольний клуб, який поки не гратиме в місті

У Житомирі презентували професійний волейбольний клуб, який боротиметься за місця у Першій лізі Чемпіонату України з волейболу. Оновлену команду створили на базі черняхівського «Хоросу». За словами чиновників облради та адміністрації, інших житомирських волейболістів, котрі хочуть грати на професійному рівні, влада підтримувати готова, однак в перспективі підтримуватиме один клуб.

«Рано чи пізно, ми маємо прийти до того, що має бути одна професійна команда. Завдання хлопцям поставлене однозначно виграти Першу лігу. Після тих результатів, які вони мають, я думаю, що це їм по силах», - сказав голова Житомирської облради Володимир Ширма.

В тренерському штабі новоствореного клубу кажуть: наразі зібрано оптимальний склад, який добре показав себе в останніх двох турнірах, в Житомирі та Чернівцях.

«Команда молода в даному складі, але дуже перспективна. Основу команди в нас складають на сьогоднішній момент дефлімпійці, наші житомиряни. Капітан в нас Завірюха Ігор. Є також професійні гравці, які вже пограли у вищій лізі та в першій лізі. Задачі стоять в нас дуже високі. Тому що ми маємо намір успішно закінчити цей сезон і в наступному сезоні грати у Вищій лізі Чемпіонату України»,- розповів головний тренер ВК «Житичі» Сергій Терейківський.

Розпочнуть свої виступи у Першій волейбольній лізі «Житичі» вже за місяць, однак поки житомирські глядачі не зможуть побачити виступи клубу на домашніх майданчиках.

«У цьому сезоні у нас всі ігри виїзні. Але якщо ми попадемо у фінальну частину, а фінальна частина - це команди, які борються за місця з першого по четверте, то ми будемо просити директорат федерації волейболу України, щоб нам дозволили прийняти тур. Якщо наша мрія буде здійснена, то будем грати в цьому залі», - пояснив головний тренер клубу.

Спортивний Житомир