15.12.2017 10:45

В Житомирі представили професійну жіночу волейбольну команду "Полісся"

В п'ятницю, 15 грудня, в пресс-центрі житомирської обласної державної адміністрації відбулося представлення жіночої волейбольної команди "Полісся", яка представлятиме місто Житомир і область в жіночій Першості України і має завдання за два роки вийти в Суперлігу.

Основу команди складають дівчата, які раніше представляли вищолігову "Харків'янку", серед яких є навіть член молодіжної збірної команди України U-17. Також зараз за ВК "Полісся" грають шестеро місцевих дівчат - коростенки та житомирянки. 

Голова ОДА Ігор Гундич розповів, що команда з'явилася в місті завдяки ініціативі її тренера:

- Ми випадково зустрілися з тренером в Коростені на футболі. Буквально трохи поспілкувалися, я сказав, що нема проблем - ми зацікавлені, щоб команда з волейболу була у нас в Житомирі. Дуже швидко відбулася зустріч і вирішені всі питання.

Планується, що в 2018 році на волейбол з обласного бюджету буде спрямовано 617,8 тис. грн.

Також дівчата отримали нову ігрову форму і вже увечері, в цей же день, в залі ЖНАЕУ ВК Полісся дебютує в Першості України з волейболу серед жіночих команд.

Довідково. У складі команди ВК «Полісся» грають кандидати у майстри спорту Будкевич Дар’я, Лемишова Марина, Осипчук Валентина, Котар Ульяна, Жданова Дар’я. Окремі гравці цієї команди, а саме Будкевич Дар’я, Осипчук Валентина, Цимбалюк Анастасія і Трибюк Марія є переможцями студентської ліги і призерами Чемпіонату України серед команд вищої ліги. Також у складі команди грає член національної збірної команди України з волейболу у категорії U-17 Котар Ульяна.
Головний тренер команди Казьмерчук Анатолій Петрович.

Спортивний Житомир