07.12.2017 10:52

В Житомирі відбудеться волейбольний турнір за участю команди української суперліги. Анонс

У п'ятницю, 8 грудня, в Житомирі стартує перший відкритий обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд. Суперниками житомирського ВК "Житичі" стануть вищолігові «Олюртранс» (Луцьк) та «Новатор-2» (Хмельницький), а також суперліговий «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів).

Протягом двох днів вони зіграють один із одним за коловою системою в залі СК "Динамо". І якщо хтось наперед переконаний, що серед них однозначно буде «рулити» саме команда з елітного дивізіону, то насправді це далеко не факт. На вболівальників чекають, без сумніву, захопливі волейбольні баталії. Тому запрошуємо всіх у зал Динамо.

Офіційне відкриття відбудеться 8 грудня о 15 годині. Початок змагань – о 16.00.

Для житомирських "Житичів" цей турнір стане одним із етапів підготовки до третього туру Першості України з волейболу, який відбудеться в Тернополі вже 16-17 грудня. 

Нагадаймо, що коли напередодні офіційного старту нинішнього сезону «Житичі» стали одними з учасників представницького турнирі у Чернівцях, спочатку здавалося, їм там у боротьбі за головний приз ловити нічого. Адже пальму першості віддавали, насамперед, вінницьким фарм-клубам одних із претендентів на комплекти нагород у Суперлізі – ВК «МХП-Вінниця» та «Серце Поділля». Тим більше, в їхніх складах було кілька представників основи. Проте змагання почалися, і дуже швидко стало зрозуміло, що на майданчику «рулять» не локальні вдалі дії окремих майстрів, а, перш за все, грамотна колективна тактика. Хоча, звичайно ж, помножена на кваліфіковану техніку прийому, блоку, передачі, удару… Так ось, хоч як дивно, найкраще це виходило саме у «Житичів», чиї наставники Сергій Терейківський та Вадим Кравченко в кожній грі ювелірно оперували підказками та замінами. Тож, зрештою, після останнього розіграшу фінального протистояння глядачі вітали із закономірною перемогою саме житомирських волейболістів. Причому, деякі з них були відзначені ще й окремими нагородами: Дмитро Кузьменко – кращий ліберо, а Володимир Мірчев – узагалі MVP змагань!

Спортивний Житомир