09.02.2018 16:23

Волейбольний клуб в Житомирі має існувати, не залежно від того, хто керує облрадою чи адміністрацією - Володимир Ширма

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма прокоментував "Спортивному Житомиру" плани щодо створення в місті комунального волейбольного клубу. Додавши, що зараз проект ще доопрацьовується. В кінцевому варіанті він з’явиться лише на депутатських комісіях десь через два тижні і тоді можна буде говорити про якісь деталі.

- Насправді питання створення комунального волейбольного клубу далеко не нове. Воно вже давно обговорювалося. Бо зараз в нас є і чоловіча, і жіноча волейбольні команди, які грають в чемпіонатах України. Але немає серйозних спонсорів. Поки ми робимо лише перші кроки у формуванні команд і шукаємо різні варіанти, як це зробити краще. Хочеться, щоб потім клуб стабільно існував, не залежно від того, хто знаходитиметься на посадах голови обласної ради чи голови ОДА. Тому підтримка бюджету важлива і вона має бути. Зрозуміло, що просто так ми не можемо виділяти кошти. Тому вирішили створити комунальний клуб, який далі зможе залучати спонсорські кошти.

Хочу нагадати, що в нас є хорова капела “Орея”, знаменита на всю Європу, є “Льонок”, є “Родослав”. Їх в свій час зробили комунальними, вони зараз нормально працюють і ні в кого ніяких питань щодо них не виникає. Тому десь таке наше спільне бачення з обласною адміністрацією майбутнього волейбольного клубу.

За словами Володимира Ширми, на базі клубу планується зробити дві команди - чоловічу і жіночу. Втім поки конкретних цифр щодо їх бюджету немає. На стадії обговорення також назва і в підсумку вона теж може змінитися.

Спортивний Житомир