22.02.2018 16:05

Заступник Міністра освіти і науки України приїхав у Житомир відкривати гімназіаду з аеробіки

Молодь з 10 областей України виборює звання найкращих на всеукраїнських змаганнях зі спортивної аеробіки у Житомирі. Відкриття змагань відбулося у четвер, 22 лютого, на базі спортивної школи «Авангард». 

Спеціально на відкриття до Житомира приїхав заступник Міністра освіти і науки України, Президент федерації учнівського спорту Роман Греба.

Після довгої перерви ми відновлюємо участь України у всесвітніх гімназіадах. І змагання, які ми відкриваємо сьогодні, покликані допомогти відібрати найкращих спортсменів, які будуть представляти нашу країну у 14 видах спорту, – зазначив Роман Греба.

До гімназіади України включені такі види спорту: бокс, велосипедний спорт, спортивна та художня гімнастика, дзюдо, карате, петанк, легка атлетика, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування та шахи.

Переможці змагань отримують путівку на міжнародну гімназіаду, яка відбудеться у травні цього року у Марокко.

У спортивній аеробіці сьогодні змагаються представники з Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Житомирської областей.

Змагання триватимуть два дні - 22 і 23 лютого.

Спортивний Житомир