10.07.2018 12:41

Бердичівські баскетболістки успішно виступили на Чемпіонаті України

Юні бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-викладача Катерини Побережної, підкорюють нові всеукраїнські вершини.

Талановита Дар'я Кононученко у складі збірної Києва посіла перше місце на Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України (Чемпіонат України) серед дівчат 2003 року народження. Також бердичівська баскетболістка взяла участь у навчально-тренувальних зборах збірної України до 14 років, які відбулися у Запоріжжі.

Ще четверо бердичівських баскетболісток – Катерина Боровська, Ірина Коломієць, Поліна Корбут та Ніколь Ковальчук – у складі команди ДЮСШ «Юність» Житомир зайняли четверте місце у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України у віковій категорії серед дівчат 2005 року народження, поступившись у матчі за третє місце команді з Рівного.

Поліна Корбут потрапила у символічну п'ятірку фінальних ігор Всеукраїнської баскетбольної ліги України та була нагороджена пам’ятною статуеткою, а також вона виграла конкурс "американка" та отримала подарунки.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир