24.11.2015 01:45

Команда ЖДТУ виграла чемпіонат міста з баскетболу серед студентів

Команда Житомирського державного технологічного університету виграла чемпіонат міста Житомира з баскетболу серед студентів. У фінальному поєдинку, який відбувся 23 листопада у спортазлі МОДу, студенти ЖДТУ обіграли вихованців ДЮСШ№1.

Школярі намагалися організувати опір студентам, але серйозно протистояти старшим і досвідченішим гравцям їм не вдалося. В будь-якому випадку команда ДЮСШ№2 стала срібним призером студентського чемпіонату, обійшовши чимало команд ВУЗів.

Бронза без бою дісталася команді Житомирського технологічного коледжу. Їх суперник, команда ЖДУ імені Івана-Франка, просто не з'явилася на гру за 3-4 місце. До речі, франківці зайняли друге місце в своїй підгрупі, програвши віце-чемпіону, команді ДЮСШ№1.

Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд.