15.01.2014 10:08

На Житомирщині розіграли новорічний кубок з баскетболу

Перший розіграш турніру з баскетболу з нагоди Новорічних та Різдвяних свят відбувся 4 січня 2014 року в спортивному залі Ружинської гімназії, що на Житомирщині. В змаганнях прийняли участь вісім команд: БК «Сквира», БК «Попільня», БК «Коростишів», БК «Ружин», «ДЮСШ Ружин», «Турбо» смт Ружин, БК «Статус» смт Ружин, «Ягнятинська ЗОШ».

Змагання відбувалися по олімпійській системі. В першому чвертьфіналі жереб звів команди гостей БК «Коростишів» - БК «Попільня», де перемогу здобули гравці команди БК «Коростишів» 51:32. В другому чвертьфіналі зустрілися БК «Ружин» - «Ягнятинська ЗОШ», де перемогли гравці команди БК «Ружин» 46:29. В третьому чвертьфіналі БК «Статус» здобув перемогу над командою «ДЮСШ Ружин» 42:20. В завершальній грі чвертьфінального туру БК «Сквира» здобула перемогу над Ружинськими студентами команди «Турбо» 58:27.

В першому півфіналі БК «Коростишів»-БК «Ружин» була напружена боротьба за путівку до фіналу змагань. БК «Ружин» програючи в рахунку практично весь матч віднайшов в собі сили в другій половині гри все таки  вирвати перемогу в гостей з рахунком 42:36.

Другий півфінал був не менш цікавий, БК «Статус» - БК «Сквира». Весь матч відбувалася рівна безкомпромісна боротьба, де доля матчу вирішилась на останніх секундах. БК «Статус» програючи в один пункт за 20 секунд до закінчення зустрічі здійснив вдалий перехват, що і стало переможним фактором для БК «Статус»  39:36.

ІІІ-ІV місце розіграли команди гостей БК «Сквира» - БК «Коростишів», де перемогли гравці команди БК «Коростишів» 33:47.

В котре в фіналі зустрілися БК «Ружин» - БК «Статус», де перемогу святкували гравці команди БК «Ружин». Гарну гру показали: Павлівський Вадим, Костюмінський Руслан, Козаченко Юрій, Заболоцький Сергій, Маліцький Іван, Ліщук Олександр з БК «Ружин». Шкурлатівський Сергій, Бондар Роман, Бартюк Василь, Кравченко Дмитро, Янчук Олександр з БК «Статус».

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.