19.10.2017 16:26

Олексій Мазур: Три команди в чемпіонаті Житомирської області - це абсурд. У нас дітьми взагалі хтось займається?

Минулими вихідними в Житомирі відбувся обласний чемпіонат з баскетболу серед дівчат, в якому взяли участь всього три команди з Житомира і Хорошева. На думку дитячого тренера з баскетболу Олексія Мазура, така кількість учасників у змаганнях обласного рівня - дуже поганий показник і федерації та обласному спорткомітету потрібно рятувати ситуацію.

- Дуже шкода, що в Чемпіонаті області грають лише 3 команди. Не може бути такого, щоб не було дітей у всій області, крім кількох міст. Адже спортивні школи є скрізь, всюди працюють тренера, отримують заробітну плату за тренування. Дуже дивно, що ігри проігнорували інші спортшколи нашої області. При цьому грала  старша вікова група дівчат - 2001 року народження. Якщо не змогли привезти команди найстаршого віку, напрошується логічне запитання - а з дітьми хтось взагалі займається? Чи групи існують лише "на паперах"? Будемо сподіватися, що обласний спорткомітет теж задасть собі це питання, і якимось чином вплине на ситуацію. - коментує змагання "Спортивному Житомиру" Олексій Мазур.

Як один з варіантів Мазур пропонує залучати до змагань молодші команди, інакше жодного прогресу не буде і змагання не мають жодного сенсу.

- З такими змаганнями дуже складно дітям прогресувати. Команди грають, грубо кажучи, між собою, а е змагаються. Нехай приїжджають діти молодших вікових груп - для них це теж хороша практика.  Хоч Чемпіонат проводився серед дівчат 2001 року народження, можна було залучати до них дітей 2003-2004-2005 р.н. і навіть 2008 року народження. 

Спортивний Житомир