15.12.2015 09:47

У Житомирі відбувся Міжнародний турнір з баскетболу імені С. П. Корольова серед ветеранів. Результати

Упродовж трьох днів, 11 – 13 грудня, в спортзалі Житомирського державного університету імені Івана Франка тривав XІV Міжнародний турнір з баскетболу імені С. П. Корольова серед команд ветеранів. Участь в турнірі взяли команди з Білої Церкви, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Львова, Луцька та Мукачева. Змагання проходили у двох вікових категоріях – 45+ та 55+.

Змагання відбулись за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради, відділення НОК України в Житомирській області, а також Житомирської обласної федерації баскетболу.

За словами, капітана команди ветеранів Житомира (вікова категорія 55+) Михайла Овсяннікова, одним із найсильніших суперників для нашої команди стали баскетболісти з Кривого Рогу, в складі якої грають два майстри спорту.

«Упродовж року, крім цих змагань, ми беремо участь в офіційних турнірах серед ветеранів у вікових категоріях – 45, 50, 55, 60, 65 і 70 років. По-перше, завдяки ним згадуєш молодість. По-друге, отримуєш заряд бадьорості та оптимізму, почуваєш себе здоровим. Треба постійно тренуватися, тоді будуть результати»,  вважає Михайло Овсянніков.

За результатами ігор переможцями та призерами стали:

група 45+

І місце – «Ветеран» (м. Київ)

ІІ місце – м. Біла Церква

ІІІ місце – «Імпульс» (м. Мукачеве)

група 55+

І місце – БК «Тонус» (м. Житомир)

ІІ місце – «Кривбас ветеран» (м. Кривий Ріг)

ІІІ місце – «Ветеран» (м. Київ)

Призери турніру нагороджені дипломами і медалями, а переможці отримали кубки.

Аліна Дембіцька для "Спортивного Житомира"