13.11.2015 10:32

В Житомирі відбувся турнір зі стрітболу в залі серед школярів. Результати

Змагання зі стрітболу в залі серед школярів вперше відбулися в Житомирі 9-11 листопада на базі ЗОШ №17. Протягом трьох днів 34 команди змагалися в трьох вікових групах. Організаторами турніру виступили випускники ЗОШ №17 та їх друзі на чолі із вчителем інформатики школи Миколою Тарасюком. 

В перший день змагалися шість команд дівчат 8-11 класів. Змагань обслуговував заслужений тренер України Демб Георгій Дмитрович. Перемогу святкували господарі - команда ЗОШ№17 "Інфопульс". Друге місце посіла команда ЗОШ №36. Третє місце посіла команда ЗОШ №5. 

До речі, саме між вкомандами 17 і 36 школи протягом останніх трьох років іде боротьба за чемпіонство в першості міста з баскетболу. Цього року в додатковий час дівчата школи №17 забили переможний м'яч і стали чемпіонками міста. 

В другий день змагалися команди молодші хлопці та дівчата. У хлопців перемогу святкували учні ЗОШ №36 хлопці, другими були учні ЖМК №34, третіми - ЗОШ №5. Серед дівчат першими були учні "Сяйва", другими - ЗОШ№2, третіми - ЗОШ №5. Всі вони займаються та грають в команді "Юність", тому результат був цілком передбачуваним.  

В третій день змагались 11 команд старших хлопців та їх вчителів. Безаперечну перемогу над всіма командами без єдиної поразки отримала ЗОШ №17. Другими були учні ЗОШ№ 33, третіми - ЗОШ№7. 

Організатори планують зробити ці змагання регулярними. Вони також дякують за допомогу в організації змагань директору ЗОШ№17 Сервачук Марію Вікторівну. Особлива подяка Об'єднаній азербайджанській діаспорі України на чолі з Раджем Гасимовим і баскетбольному клубу "Черкаські мавпи", які підтримали даний захід та подарували дітям радість і пам'ятні подарунки. 

Спортивний Житомир

Теги:діти Житомир стрітбол

Подібні новини