14.11.2017 12:51

Житомирянка Анна Павловська в складі київської команди дебютувала на Європейській жіночій баскетбольній лізі U13 в Латвії

Перший тур Європейської жіночої молодіжної баскебольної ліги U13 відбувся в Ризі (Латвія) 10-12 листопада. У складі команди з України (Тейваз-Багіра, м.Київ) дебютувала житомирська баскетболістка Анна Павловська (Ліцей №2, тренер Мазур Олексій, ЖОДЮСШ "Юність").

За три ігрових дні українки провели п'ять поєдинків проти команд Латвії, Білорусі, Словенії та Польщі. 

Результати ігор:

Тейваз-Багіра - DS Riga/TTP (Латвія) - 57-36

Тейваз-Багіра - Slovan Litomerice (Словенія) - 38-59

Тейваз-Багіра - Pomerania 2005 (Польща) - 37-23

Тейваз-Багіра - Prinemanie-SDJSOR Nr.7 (Білорусь) - 34-43

Тейваз-Багіра - BS Jugla (Латвія) - 33-25

З двома перемогами в активі та трьома поразками команда Тейваз-Багіра посіла четверте місце в звітному турі.

Житомирянка Анна Павловська в середньому за гру була на майданчику 21 хвилину з 32. За цей час забивала шість очок з 50% попадання, робила 2 підбори, 4 втрати, 2 блокшоти та 2 перехоплення.

Тренер Анни Павловської Олексій Мазур прокоментував участь своєї підопічної у змаганнях:

- У серпні мені подзвонила тренер команди з Києва Нагорна Ірина Петрівна з пропозицією заявити трьох дівчат з нашої команди 2005 року народження (Павловська Анну, Павловська Діану та Корбут Поліну) за їх клуб - Тейваз-Багіра, для участі в Європейській жіночій баскебольной лізі серед дівчат 2005 року народження. Я переговорив з батьками двох дівчат (Павловська Аня і Павловська Діана).

Вони дали згоду. Так само погодилася дівчина з Бердичева - Корбут Поліна (тренер Побережна Катерина, м Бердичів). На жаль, через затримку з виготовленням закордонного паспорта, не змогли поїхати на перший тур інші дві дівчини.

В цілому, вважаю, що перший тур для Ані був дуже вдалий, враховуючи, що вона ні разу не грала до цього з дівчатами з Києва. Та й взагалі, в турнірі такого рівня ніколи раніше не грали дівата з Житомира. Тому це великий крок вперед для нашого міста.

Наступний тур буде в Чехії наприкінці січня 2018 року. В ньому мають взяти участь вже двоє дівчат (за правилами змагань можна заявляти не більше 2-х дітей за тур з іншого клубу). Хто поїде - буде відомо пізніше.

Спортивний Житомир