Новини

Дата: 28.01.2019 15:11
Головний тренер збірних команд України з кікбоксингу WAKO житомирянин Вячеслав Гопанчук взяв участь у масштабному дводенному семінарі для тренерів Федерації кікбоксингу України (WAKO), який відбувся 26-27 січня 2019 року у Броварах.
Дата: 28.01.2019 14:58
Першу медаль на міжнародній арені гирьовик Євгеній Колесник виборов на чемпіонаті Європі серед юніорів у 2016 році в Польщі. Тоді він завоював срібло. Через рік хлопець посів друге місце, але цього разу вже на чемпіонаті Світу серед юніорів в Південній Кореї. У 2018 році в Латвії знову ж на світовій першості серед юніорів здобув одразу три нагороди (два срібла і бронзу) у ваговій категорії до 78 кг.
Дата: 28.01.2019 13:41
Минулими вихідними, житомирські баскетболістки СК "Каліпсо-ЖДУ" приймали вдома БК "Хмельницький" у рамках 10 туру Вищої ліги України.
Дата: 28.01.2019 13:00
У Житомирі 29 січня відбудеться турнір з гри в більярд для учасників бойових дій "Влучний ветеран". Змагання проходитимуть у більярдному клубі "Атмосфера" (вул. Князів Острозьких 112).
Дата: 28.01.2019 12:47
В неділю, 27 січня, відбулися поєдинки 13 туру чемпіонату Житомирщини з футзалу. Головною несподіванкою стала поразка одного з лідерів чемпіонату - "Атлет" поступився "Кварі". Осічкою суперників сповна скориствався ФК "ІнБев", який обіграв ГазМяс і одноосібно очолив турнірну таблицю.
Дата: 28.01.2019 12:42
У Житомирі 27 січня відбувся чемпіонат Житомира зі швидких шахів. У змаганнях взяли участь 38 спортсменів.
Дата: 28.01.2019 12:25
Кожних вихідних у Палаці спорту «Батьківщина» особливо людно, адже саме у вихідні тривають матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу, у якому беруть участь 19 команд з Бердичева, Бердичівського району, Андрушівки, а також команди з Вінницької області.
Дата: 28.01.2019 11:37
В суботу, 26 січня, відбулися матчі 13 туру Екстра-ліги. Груповий раунд змагання наближається до завершення і боротьба за місце в шестірці кращих, які продовжать сезон, загострюється.
Дата: 28.01.2019 11:35
У Житомирі 25-27 січня відбувся чемпіонат Житомира з шахів серед дітей до 10 років. У змаганні взяли участь 43 спортсмени.