Новини

Дата: 16.03.2017 09:57
Днями у Вінниці відбувся чемпіонат України з індорхокею серед юнаків 2003-2004 років народження, який зібрав 13 команд з різних регіонів України. З них вісім мали рівні шанси потрапити до призової трійки. Досить сказати, що команда з Томашполя, яка стала чемпіоном України у цьому віці у вересні минулого року на відкритому повітрі, не змогла вийти з групи і стала в підсумку тільки 9-ою.
Дата: 15.03.2017 15:27
В среду, 14 марта, в Доме футбола состоялось заседание Исполкома ДЮФЛУ, на котором первым пунктом повестки дня стоял вопрос реорганизации юношеского чемпионата Украины. Элит-лига должна собрать сильнейшие юношеские команды страны — для радикального повышения уровня конкуренции турнира. Но эту инициативу Динамо, Шахтера и других ведущих клубов пришлось отложить. Надеемся — на время.
Дата: 15.03.2017 11:54
11-12 березня 2017 року в м. Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Збірна команда Житомирської області була представлена 20 учасниками в різних вікових категоріях.
Дата: 15.03.2017 09:41
Збірна Житомирської області посіла четверту сходинку чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі. У втішному фіналі, який відбувся 14 березня, наші дівчата поступилися львівським "Карпатам" з рахунком 1:4.
Дата: 14.03.2017 15:09
Бердичівські футболістки продовжують досягати значних успіхів у футболі. Вихованки Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Володимира Керносенка грають за різні команди у Чемпіонаті України серед команд Вищої та Першої ліги.
Дата: 14.03.2017 14:39
Минулими вихыдними, 11-12 березня, у м. Полтава відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху.
Дата: 14.03.2017 12:44
У столиці Сербії – Белграді – відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях взяли участь найсильніші легкоатлети Європи. У складі збірної України у змаганнях взяли участь двоє бердичівських спортсменів – Владислав Мазур та Олександр Баранніков. Для обох спортсменів, вихованців Ігоря Лонського, це був дебютний Чемпіонат Європи серед дорослих.
Дата: 14.03.2017 12:16
Минулого тижня, 7-9 березня, на базі спорткомплексу ЖНАЕУ пройшов ІІ тур чемпіонату студентської ліги України серед чоловічих команд вищої ліги.
Дата: 14.03.2017 12:06
Збірна Житомирської області в серії післяматчевих пенальті поступилася сумській «Барсі» у півфіналі чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі, який відбувся 13 березня у Винниках, що на Львівщині.