Новини

Дата: 19.06.2018 10:55
Вихованка житомирськоъ ДЮСШ №2 Зейнаб Кварацхелія виграла золото у багатоборстві на Чемпіонаті України зі стрибків на батуті серед юніорів, який 12-16 червня відбувя в Геніченську. Валерія Сичевська зайняла 9 місце в фіналі з багатоборства.
Дата: 18.06.2018 16:22
Житомирянка Анастасія Коханчук була третьою на п'ятикілометрівці Ternopil Half Marathon 2018, який відбувся 17 червня в Тернополі.
Дата: 18.06.2018 16:02
Спортсменка із Житомирщини Ксенія Свінціцька 14-18 червня 2018 року змагалася на чемпіонаті України з велоспорту, який відбувався на Харківському велотреку.
Дата: 18.06.2018 15:43
Спортсмен Житомирської ОШВСМ Олег Чулячеєв представляв область та Україну в складі збірної синьо-жовтих на міжнароджному турнірі з боксу. Змагання відбувалося 16-17 червня у Тбілісі.
Дата: 18.06.2018 13:35
17 червня в житомирському гідропарку за ініціативи головного управління Нацполіції в Житомирській області відбувається перший відкритий турнір з пляжного волейболу в пам'ять загиблого дільничного офіцера Сергія Березюка.
Дата: 18.06.2018 13:16
Цієї неділі, 17 червня, відбулися матчі 6-го туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів (40+). У групі «Північ» Овруч святкував першу перемогу, ФК «Радомишль» отримав технічну поразку, Коростень та Черняхів здобули чергові три залікові.
Дата: 18.06.2018 12:34
Житомирянка Юлія Єлістратова виборола 1 місце на чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції. Змагання відбувалося 15-17 червня у Полтаві.
Дата: 18.06.2018 11:08
У суботу, 16 червня, відбулися матчі 7-го туру Чемпіонату Житомирської області з футболу.
Дата: 18.06.2018 10:39
Бердичівські легкоатлети продовжують успішно виступати на престижних міжнародних змаганнях. У столиці Чехії – Празі – відбулися Міжнародні змагання з легкої атлетики.