Новини

Дата: 11.06.2018 15:41
Вихованці Коростенської філії Житомирської ДЮСШ стали чемпіонами Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби, який відбувався 1 червня у Рокитному.
Дата: 11.06.2018 14:57
Збірна команда депутатів Житомирської області вкотре підтвердила свою майстерність у спорті. За результатами загальнокомандного заліку команда наших депутатів третій рік поспіль виборола бронзу на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів, що відбувалась у Чорноморську з 4 по 9 червня.
Дата: 11.06.2018 14:33
Вихованці Коростенської ЗОШ № 3 зіграють у фінальній частині «Шкіряного м’яча – Кубку Coca-Cola» U-12, яка відбудеться з 13 по 15 червня в Івано-Франківську на стадіоні «Хет-Трик Арена».
Дата: 11.06.2018 13:57
Збірна Житомирщини взяла участь у всеукраїнському турнірі "На кубок Мелітополя" з вільної боротьби серед чоловіків і жінок, який 6-7 червня традиційно зібрав сотні найсильніших спортсменів в Мелітополі.
Дата: 11.06.2018 13:40
Дебютний чемпіонат в ІІ лізі для житомирського ФК "Полісся" завершився, але літнє міжсезоння традиційно коротке і вже в середині липня стартуватиме новий сезон. Поки ж команди відпочивають, маємо першу інформацію про перші втрати в рядах "жовто-зелених".
Дата: 11.06.2018 13:25
У середу, 06 червня, команди “Полісся” повернулися з Вінниці, де виступали на турнірі з футболу "Вінниця Open Cup" серед юнаків 2008 р. н.
Дата: 11.06.2018 12:23
У Бердичеві на стадіоні «Прогрес» 8 червня відбулися фінальні матчі Чемпіонату Житомирської області з футболу серед юнаків U-10.
Дата: 11.06.2018 12:01
У неділю, 10 червня, відбулися матчі 5-го туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+.
Дата: 11.06.2018 10:56
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фігішувала сьомою на етапі Кубку світу в Хуатулько (Huatulco ITU Triathlon World Cup), який відбувся 10 червня. Наша спортсменка програла лідерці перегонів менше хвилини. Єлістратова була 15 після першого етапу (плавання), втримала свої позиції на вело і змогла показати шостий результат на заключному етапі змагань.